V.I.P. hvězdy Budoshow 2018

Zdravíme všechny fanoušky brněnské Budoshow… máme pro vás skvělou zprávu!!! Rád bych vám představil hlavní VIP hvězdu letošního 21.ročníku brněnské BUDOSHOW. Jedná se o ženu, mnohonásobnou mistryni světa, kaskadérku a herečku.... která se za námi moc těší a vystoupí v Brně na letošní BUDOSHOW. Můžete se také těšit na její autogramiádu a společný SEMINÁŘ - kopacích technik, akrobatických kopů a ukázky bojových kombinací a nácviků z filmů, který proběhne v sobotu 17.11. v brněnském Campusu.


VIP Hvězda

Caitlin Dechelle

Narozena v Miami, nyní žije střídavě v Kalifornii a Novém Mexiku. Je nositelkou druhého danu ve 3 stylech: Taekwondo, Chinese Kenpo a Japanese Goju Ryu
94-násobná mistryně světa ve freestyle sestavách na hudbu a sestavách se zbraní
  • 66x NASKA World Champion
  • 5x WSKF World Champion
  • 18x IKSA World Champion
  • 3x Warrior Cup Winner
  • 2x WAKO Jr. World Champion

Ve svých 23 letech oficiálně ukončila soutěžní kariéru a začala se naplno věnovat filmu.

Herecké a kaskadérské role ve filmech a televizních seriálech: Wonder Woman, Teen Wolf, Furious 7, Supah Ninjas, Bones, Agents of Shield, John Carter, Percy Jackson - Sea of Monsters, Ray Donovan, The Thundermans, Castle, How I Met Your Mother, Pretty Little Liars, Guardians of the Galaxy, Asura 2018, Midnight Texas, Future Man & Altered Carbon Ve Wonder Woman byla hlavním záskokem za hlavní hrdinku ztvárněnou Gal Gadot. Ve Fast and Furious 7 zaskakovala za bývalou šampionku UFC Rondu Rousey. Její doposud nejdůležitější herecká zkušenost je vedlejší role ve filmu Chinese Zodiac, pro který si ji vybral Jackie Chan osobně.

VIP Hvězda
VIP Hvězda
VIP Hvězda
VIP Hvězda


VIP Hvězda

Johny Lenskens

V roce 1972 začal Johny Lenskens cvičit Jujutsu a Hakkoryu Goshin Jujutsu a Koho Shiatsu Igaku. O deset let později v roce 1982 poprvé odjel do Honbu Dojo v Japonsku, kde cvičil pod vedením zakladatele Ryuho Okuyama a jeho syna Toshio a také význačných mistrů Segawa Sensei a Terresawa Sensei. Po náročném tréninku obdržel titul Shihan. Později se do Honbu Dojo ještě několikrát vrátil, aby ve svém studiu pokročil. Letos v říjnu za dlouholetý přínos doma i v zahraničí obdržel titul Džudan Shihan (10 dan).


VIP HvězdaSdílejte nás co to jde protože to bude obrovská pecka !!! Brzy prozradíme více ....


VIP host HAPKIDO - Jan Springer 7.dan ( Německo )
VIP host SHASTAR VIDIYA - Emilio Ottavo (Itálie )