ASIA GYM SPORT

Autor: administrator <admin(at)server.cz>, Téma: kluby, Vydáno dne: 22. 10. 2010

SPORTOVNÍ KLUB PRO KICKBOXING, SEBEOBRANU A EXTRÉMY Z ROŽNOVA POD RADHOŠTĚM. V TRÉNINKOVÉ FULL-CONTACTNÍ METODICE VYUŽÍVÁ PRINCIP VŠESTRANNOSTI = VÝCVIKEM SPORTOVNÍHO KICKBOXINGU A ČÍNSKÉHO KICKBOXINGU SANDA.PRO SEBEOBRANU A BOJ ZBLÍZKA PAK VÍCE STYLŮ JAKO NAPŘ. MIX FIGHT DJU-SU, BRAZILSKÉ JIU JITSU I ANTITERROR KAMPF APOD. V OBLASTI EXTRÉMŮ JSOU TO SESKOKY PADÁKEM, POTÁPĚNÍ I SPECIÁLNÍ STŘELECKÁ PŘÍPRAVA. TO VŠE JEŠTĚ PAK DOPLNĚNO O ÚČELOVOU GYMNASTICKOU PŘÍPRAVU.KLUB DNES PATŘÍ V RÁMCI ČR MEZI ELITU V BOJOVÝCH SPORTECH. MÁ NĚKOLIK STÁTNÍCH REPEZENTANTŮ ČR - ČSFu V RŮZNÝCH DISCIPLÍNÁCH KICKBOXINGU A ROVNĚŽ NĚKOLIK MISTRŮ REPUBLIKY A MEDAILISTY Z ME I MS.

JEHO NEJLEPŠÍ ČLENOVÉ TAKÉ DVAKRÁT VYSTUPOVALI NA BUDO SHOW V PRAZE, V ČT NA PRESTIŽNÍ NOCI MISTRŮ A V ZAHRANIČÍ 2000 NA SVĚTOVÉM BUDO GALA V DORTMUNDU SPOLEČNĚ SE SVĚTOVÝMI HVĚZDAMI MARTIAL ARTS.HLAVNÍM TRENÉREM ASIA GYM SPORT A SOUČASNĚ I REPEZENTAČNÍM TRENÉREM ČR PRO ČÍNSKÝ KICKBOXING SANDA JE ING. ZDENĚK TOBOLA, DRŽITEL 4.DANU ESDO , 3.DANU DJU-SU A 3 NÁSOBNÝ MISTR EVROPY V SEBEOBRANĚ.

NA LETOŠNÍM BUDO SHOW V BRNĚ 2010 PŘEDVEDOU UKÁZKU STREČINKU, ÚČELOVÉ GYMNASTIKY, KICKBOXINGU, LIKVIDAČNÍCH SEBEOBRANNÝCH TECHNIK, CÍLOVÉ TECHNIKY NA PŘESNOST A PŘERÁŽECÍ TECHNIKY.