Budoshow 2015

BUDOSHOW největší přehlídka bojových umění a sportů opět po roce v Brně.

Letošní termín je stanoven na neděli 25.10.2015 v brněnské hale na Vodově ulici. Letos jsem se rozhodl, že Budoshow uděláme trochu jinak, než tomu bylo v minulých letech. Každý rok se opakují podobné styly, kde hodně jich je podobných a divák se pak ztrácí a nepozná rozdíly mezi nimi. Pokusíme se to letos udělat jinak. Vše jiné už od samotného zahájení, tak doufám, že budete spokojeni a Budoshow se vám bude líbit. Bude připraveno 16 stylů bojových umění a jedno bojové umění zde vystoupí úplně poprvé. V ČR ještě nikdy nebylo a oficiálně ho zde nikdo nevyučuje a jediná oficiální škola je až ve Francii. Nechte se překvapit už brzy prozradíme více. Dále jsme do hlavního programu Budoshow zařadili srovnávací exhibiční zápas různých stylů bojových umění, tak se můžete těšit na pořádně vyhecovaný zápas obou borců..

Letošním moderátorem je jako v minulém roce herec a režisér JAKUB KOHÁK, který si rád zahraje na Budoshow na velkého bojovníka a ukáže nám pár svých tajných kousků z jeho stylů bojových umění.

Jakub Kohák se narodil 10. října 1974. Především je známý jako režisér televizních reklam (Kofola, Pepsi a mnoho dalších). Jeho reklamy mu vysloužily mnoho cen jak na české tak i na světové scéně. Na festivalu v Cannes byl prezentován v prestižním světovém výběru Young Directors (nejlepší mladý režisér). S chutí se věnuje i tvorbě krátkých videoklipu, _filmu a spotu. Je držitelem ceny Anděl (1999) za nejlepší český videoklip. K zajímavostem jistě patří, že v nedávné době se stal pátým členem kapely Wohnout. Český fanoušek si ho ale muže pamatovat z jeho hereckých rolí ve filmech: EUROTRIP, CERT VÍ PROČ, U MĚ DOBRÝ a ještě třeba HLÍDAČ Č. 47. V poslední době jsme ho mohli vidět v seriálu OKRESNÍ PŘEBOR, kde ztvárnil postavu místního brankáře. Režíroval reklamy pro řadu významných značek a jeho reklamy byly několikanásobně oceněny na festivalech Golden Drum v Portoroži, Epica, Louskáček. Na festivalu v Cannes byl prezentován v prestižním světovém výběru Young Directors. Získal Anděla za videoklip roku pro Annu K a byl oceněn Zlatým ohníčkem za osobní přínos české reklamě.

Kde nás najdete


Nová sportovní hala KPS Vodova 108, 612 00 Brno Kr. pole

Do sportovní haly se dostanete městskou dopravou - od hlavního vlakového nádraží tramvají č. 12 a 13 směr Královo Pole - zastávka Červínkova (18 minut),
pěšky po ulici Červínkova a odbočením vlevo přijdete k hale nebo trolejbusem č. 32 ze zastávky Česká směr Královo Pole, vystoupíte na konečné - zastávka Srbská (10 minut) a kolem fotbalového stadionu přijdete ke sportovní hale.


Zvětšit mapu


Ubytování


Nabízíme Vám možnost ubytování na Budoshow v Brně hned u haly v hotelu A-SPORT HOTEL Brno.

Vodova 108, Brno
Tel: +420 544 525 039
Email: brno@a-sporthotel.cz
www.a-sporthotel.cz